مراحل مراسم عروسی شامل چه بخشها و قسمتهایی میباشد؟

مراسم عروسی شامل چه بخشها و قسمتهایی میباشد؟

بسته به نوع عروسی که شما میخواهید مراسم عروسی میتوانید بخشهای مختلفی داشته باشد. ما در ابتدا بخشهای اصلی را معرفی میکنیم بعد قسمتهایی که میتوان به مراسم اضافه کرد خدمتتان شرح میدهیم.

پس از آنکه عروس و داماد صبح زود به آرایشگاه رفته و آقا داماد با ماشین گلزده به استقبال عروس خانم میرود، عروس داماد در اختیار همکاران ما در آتلیه عکاسی خواهند بود تا لحظه شروع مراسم.

بخش اول مراسم ورود عروس داماد به باغ عروسی میباشد که معمولا با آتش بازی در محوطه و خوشامد گویی به مهمانان شروع و با یک رقص دو نفره عروس داماد پایان میابد. قسمت دوم رقص مهمانان و رقص عروس داماد با مهمان میباشد. مرحله سوم رقص کیک توسط یک خانم از بستگان عروس یا داماد ( یادتان باشد از قبل شخصی را برای این موضوع در نظر بگیرید) و بریدن کیک است که در این مرحله نیز حین بریدن کیک آتش بازی انجام میشود. خدمات مجالس موظف است این مرحله را به خوبی اجرا کند. مرحله چهار سرو شام و البته قبل از آن فیلمبرداری از عروس داماد حین ویزیت میز شام میباشد. در این مرحله هم تشریفات مجالس بایستی نحوه سرو شام را مدیریت کرده و از همهمه و بی نظمی جلوگیری نماید. مرحله پنجم پس از رقص با مهمانان رقص تانگو عروس و داماد است. در این مرحله عروس و داماد عزیز با آهنگ درخواستی خود( یادتان باشد آهنگی برای تانگو انتخاب کنید و رقص تانگو هم تمرین کنید) در دود سفید غلیظ توسط افراد خدمات مجالس به همراه نورپردازی به هنرنمایی میپردازند. مرحله ششم رقص تانگو عروس وداماد و زوجین حاضر بین مهمانها میباشد که رنگ و لعاب خاصی به مراسم میدهد. قسمت هفتم و آخرین قسمت مراسم پخش کلیپ اسپرت یا فرمالیته عروس داماد توسط آتلیه عکاسی با همکاری خدمات مجالس بر روی ویدئو پرژکتور است که پس از زمان خداحافظی با مهمانها فرا میرسد. برخی عروسها در آخری مراسم دسته گل خود را پرتاب میکنند که خیلی توصیه نمیشود 😉

در همه این موارد مدیریت مراسم عروسی توسط خدمات مجالسی که انتخاب میکنید بسیار پر اهمیت میباشد. تشریفات مجالس آرینا افتخار دارد سالانه با برگزاری تعداد زیادی از مراسمهای مختلف از جمله جشن عروسی جشن نامزدی جشن تولد کمک شایانی به عروس دامادهای عزیز ارائه دهد.

بخشهایی که میتوانید به مراسم خود اضافه کنید بسته به هزینه و تلاشی که خودتان انجام میدهید به شرح ذیل میباشد:

رقص هماهنگ ساقدوشها اگر از ساقدوشهای با لباس هماهنگ استفاده میکنید.

آتش بازی در انتهای مراسم

اگر هنرمند هستید میتوانید آهنگی را آماده کرده و برای همسر خود در شب عروسی اجرا کنید

رقص محلی یکی از بستگان خود با لباس محلی

 

تلفن تماس:

021 26764987

موبایل:

0912 1400 569
0912 2400 647
0912 3400 419
0912 4400 467