خدمات مجالس چه کمکی به ما میکند؟

سلام حضور محترم مردم شریف ایران

سلامی گرم به گرمی کانون گرم خانواده های ایرانی ، سلام به دلهای شاد و سرزنده شما هموطنان عزیز. سلام وجود گرم شما ، وجود سرشار از امید و زندگی . سلام به پدران گرامی ، ایثارگران پر تلاش و خستگی ناپذیر. سلام به مادران ارجمند ، شما شیر زنان ایران زمین ، سلام به مادرانی که دل به دریایی پرتلاطم زندگی زده و برای رسیدن به ساحل خوشبختی و سعادت مبارزه با امواج شهمگین و کج خلقی روزگار دوشادوش همسران خویش شده و با توکل به خداوند یکتا بر تمامی سختی ها و مشقتها غلبه کرده و اینک سربلند و پیروز با لبخند رضایت و چشمانی خیس از اشک شوق ، در کنار همسر ایستاده اند و فرزند خویش را برای آغازی دیگر و شروع زندگی مشترکی که خواهد ساخت بدرقه نمایند ، مدیریت و پرسنل مجرب و متعهد دفتر خدماتی و تشریفاتی مجالس آرینا به شما پدران و مادران تبریک عرض کرده و برایتان سلامتی عمر با عزت و برای فرزندانتان خوشبختی و سعادت آرزومندیم و انشا اله در پناه یزدان پاک ، زیر سایه پر مهر پدر و مادر در مسیر درست زندگی گام بردارند.

مدیریت دفتر خدمات مجالس و تشریفات مجالس آرینا  به پشتوانه تجربیات ارزنده ای که بواسطه برپائی و اجرای جشنهای عقد و عروسی ، جشن نامزدی ، جشن تولد و جشن فارغ التحصیلی که طی چندین سال با عقد قرار دادهای رسمی دفتر خدماتی و تشریفاتی مجالس آرینا عهده دار شده ایم و با در اختیار داشتن نیروی کاری متخصص و مجرب و به کارگیری ابزار های مدرن مورد نیاز ، خوشبختانه در انجام وظیفه بخوبی موفق بوده ایم . اینک برای اطلاع خانواده های ارجمند مطالبی مفید نگاشته امی که مرور آن خالی از لطف نیست.

در میان مردم دنیا به خصوص مردم با محبت ایران ، پدران و مادران آینده فرزندان را رقم می زنند و از بدو تولد فرزند به فکر ساختن آینده ی ایده ال برای آنها هستند . همیشه در رویای خود برای فرزندان خود آرزوهای زیادی دیده اند . بنابراین برپائی جشن عروسی نه تنها برای والدین بلکه برای فرزندان نیز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است . والدین تمام سعی و تلاش خودشون و برای عملی کردن آرزوهای دیرینه ای که سالها در دل خود داشته اند با بزرگ شدن بچه ها و رسیدن زمان ازدواج آنها می خواهند به آرزوهای خود جامع عمل بپوشانند و برای انجام مراحل اینکار نقشها کشیده اند . متاسفانه بعضی از والدین برای حفظ آبرویشان خانواده با صرف  هزینه ی قابل توجه ای برای تشریفات عروسی و مهم و حساس عقد و عروسی فرزند خود به خصوص فرزند اول ، بدون داشتن تجربه لازم و عدم مشورت با بزرگان فامیل و رایزنی با مشاورین اهل فن یا متخصصین برگزار کننده ی مجرب اینگونه جشنها نسبت به برگزاری جشن عقد و عروسی اقدام می نمایند و از شخص و اشخاص فاقد تجربه و تخصص لازم که از ابزارها و وسایل معمولی و قدیمی استفاده می کنند و نیروی کاری متعهد و مجرب در اختیار ندارند. انجام چنین امر مهمی را به ایشان واگذاری می کنند با واگذاری جشن با اهمیت و حساس به مدیریت شخص غیر متخصص پیش بینی چگونگی اجرای جشن عروسیکار سختی نخواهد بود . شما در طول اجرای جشن عروسی خواهید دید که والدین محترم عروس خانم و آقا داماد با حضور در محل جشن و دیدن وضع نا به سامان جشن عروسی با استرس و نگرانی در کنار مهمانی حاضر در جشن می نشینند و با بروز یک مشکل در روند جشن استرس و نگرانی آنها به حدی می رسد که مهمانی براحتی از سیمای والدین عروس و داماد متوجه اوضاع نا به سامان جشن می شوند و در اندک زمانی این استرس و دلهره به دیگر اعضاء خانواده و حتی عروس خانم و آقا داماد منتقل می شود و شیرینی مهمترین رویداد زندگی زوج جوان به کامشان تلخ خواهد شد و چون چاره ای جزادامه جشن عروسی وجود ندارد ناچار با همان شرایط به ادامه جشن عروسیمی پردازند تا اینکه صدای زنگ ساعت به معنی پایان پذیرفتن جشن عروسی به داد آنها می رسد و عروس خانم و آقا داماد بهمراه خانواده های محترم با نارضایتی و در این شب شاد و با ناراحتی از مجلس عروسی بیرون می آیند به نظر شما چه باید کرد  شما جای این خانواده بودید چکار می کردند . با در نظر گرفتن هزینه های جشن عروسی و مشکلات دیگر آیا تکرار جشن عقد و حشن عروسی در شب دیگر امکان پذیر است . آیا عروس خانم و آقا داماد و خانواده با تجربه نه چندان خوب تشریفات عروسی برگزار شده می توانند بدون استرس و نگرانی و با انرژی در جشن مجدد حاضر شوند . اگر بخواهند کم و کاستی در جشن را نادیده گرفته و به همان جشن نه چندان زیبا بسنده کنند خاطرات تلخ آن شب همواره در یادشا خواهد ماند و با باز کردن آلبوم عکسهای جشن کذائی و دیدن تصاویر عروس و داماد که سعی کرده اند در عکس نگرانی و استرس خود را پنهان کنند افسوس خواهند خورده.

به نظر می رسد برای اجرای جشنها و مراسمهای حساس و با اهمیت نباید ریسک کرد ما پیشنهاد می کنیم با مشورت با بزرگان خانواده و فامیل و رایزنی با مشاورین اهل فن از گزینه های ارائه شده توسط ایشان بهره جست و برترین گزینه را انتخاب کرد در این میان برترین گزینه چیست یا کیست؟

یک مدیر مجرب و کار کشته که دارای نیروی انسانی متخصص و متعهد باشد و ابزارها و وسایل مدرن و مورد نیاز را در اختیار داشته باشد و کارنامه کاری او در اجرای انواع جشنهای بزرگ درخشان بوده باشد و نمره قبولی را از صاحبان جشنهای برگزار کرده در کارنامه خود داشته باشد. این مدیر می تواند گزینه برتر نام بگیرد پس شما نباید بدلیل ناکار آمدنی شخص بی تجربه ای که برای سود بیشتر یا هر دلیل دیگر اجرای جشن عقد و عروسی شما را به عهده گرفته مهم ترین شب زندگیتان با استری سپری کنید شما می توانید با یک انتخاب هوشمندانه و عقد قرار داد با دفتر خدماتی و تشریفاتی مجالس آرینا در شب جشن عقد و عروسی خود شیرینی ولذت و خاطره ی بهتر شب زندگیتان را جاودانه کنید و ما به شما اطمینان می دهیم پس از عقد قرار داد با آرینا شما بدور از دغدغه های برپائی جشن و آسودگی خاطر تا زمان برگزاری جشن به کارهای شخصی خود پرداخته و در شب جشن سرشار از انرژی در راس مهمانهایتان وارد جشن زیبا و شکوهمند و به یاد ماندنی خود شوید و با افتخار نظاره گر جشنی که انتظارش را داشته اید باشید. مدیریت دفتر خدمات مجالس و تشریفاتی مجالس آرینا با برگزاری چندین جشن بزرگ و عقد و عروسی و کسب موفقیت در این زمینه با کادری متشکل از چند اکیپ حرفه ای و متعهد و دارای ابزار های مناسب و تالار های زیبا و مجلل و باغ تالارهای زیبا و مجلل و باغ تالارهای رویائی با ارائه خدمات وتزئینات و گل آرایی اتاق عقد و دیزاین سفره عقد ، گل آرایی ماشین عروس ، دسته گل عروس ، آرایش عروس خانم و همراهان عروس ، آرایشگر خصوصی داماد ، انواع غذاهای ایرانی و فرنگی ، دسرهای متنوع ، میوه های درجه یک ، چند نوع شیرینی و شربت ، کیک عروس در یک یا چند طبقه ، گروه موزیک ، گروه عکاسی و فیلم برداری ، انواع اتومبیل مدل بالای ایرانی و خارجی با راننده و بدون راننده برنامه آتش بازی بسیار زیبا در خاتمه مجلس عقد و عروسی توسط گروه اکروبات . مدیریت دفتر خدماتی و تشریفاتی مجالس آرین بعد از عقد قرارداد و در صورت تمایل شما بای یک روز با هماهنگی قبلی ، عروس خانم و آقا داماد را برای خرید حلقه ی ازدواج و لباس عروس خانم و کت و شلورا آقا داماد و خرید اقلام مور نیاز زوج خوشبخت جهت فیلمبرداری از لحظه های شاد و ثبت خاطرات این روز قشنگ ایشان را همراهی خواهد کرد.

و یک حلقه DVD از بهترین و شادترین روز در دوران نامزدی به شما هدیه خواهیم داد . ما به شما اطمینان می دهیم شما به دور از استرس و دلواپسی در خصوص مسائل پیرامون جشن برای حضوری موثر در جشن عقد و عروسی فرزند دلبندتان ، مهمانها و شرکت کننده گان محترم در این جشن با شکوه و با یاد ماندنی را به شادی و پایکوبی دعوت کرده و از اینکه عروش خانم و آقا داماد در بهترین شب زندگیشون به همراه دیگران از این جشن زیبا لذت می برند ، به خودتان و تصمیم درستی که گرفته اید افتخار خواهید کرد. و لبخند رضایت برلبان شما خواهد نشست و تصویر برداران حرفه ای و شکارچیان تیز بین لحظات ناب ، این لحظه را شکار و ثبت خواهند کرد . اطمینان داشته باشید انعکاس رضایت قلبی خودتان را در تصویر خود و دیگر اعضاء خانواده ی عروس خانم و آقا داماد را نه تنها شما ، بلکه هر کس بیننده آلبوم عکسها و تصویر جشن عقد و عروسی باشد ، به سادگی متوجه رضایت شما می شود . این آرامش دل و آسودگی خاطر که در طی مجلس جش عقد و عروسی همواره همراه شماست ، هدیه ای است از مدیریت دفتر خدمات مجالس و تشریفات مجالس آرینا به عروس خانم و آقا داماد افرادی که در دفتر خدماتی و تشریفاتی مجالس آرینا گردهم آمده ایم  یکدل و یکصدا برای اهدافمان که همان شعار (هدف ما جلب اطمینان رضایت مشتری است ) تلاش می کنیم و در همین راستا مدیریت دفتر خدماتی و تشریفاتی مجالس آرینا در تهران و کرج در چند جلسه با اعضا و پرسنل خود و رایزنی با شماورین و کسب اکثریت آرا تصمیم گرفته است هزینه های سالانه تبلیغات را به بهبود بخشید کیفیت و بالا بردن راندمانی کاری برای برگزاری جشن های شما ئ تهیه ابزار و تجهیزات مدرن مورد نیاز برای استفاده در جشنهائی که بر پائی و اجرای آن به ما واگذار می شود ؛ زیرا برگزاری یک جشن با بهترین کیفیت و ارائه خدمات تراز اول با به کارگیری ابزار های مدرن ما را در انجام تعهدات یاری کرده و شما با رضایت کامل از اجرای ما ، مجلس جشن عروسی را ترک خواهید کرد و ما اطمینان داریم شما به دوستان و اقوام خود دفتر خدماتی و تشریفات آرینا را معروفی خواهید کرد. و از سوی دیگر حاضرین در این جشن همانند شما با تعریف از هر آنچه که از مجموعه ما دیده اند ما را به دیگران معرفی خواهند کرد . ما معتقدیم اینگونه تبلغی کار آمد تر از تبلیغات از طرف موسسه های اطلاع رسانی و شرکتهای تبلیغاتی است که در گوشه و کنار شهر و تابلو ها و بیلبوردها و همچنین تیرزهای تلوزیونی است . در آخر امیدواریم در تمامی مراحل زندگی و تصمیم گیری هوشمندانه موفق باشید به امید دیدار شمات عزیزان – جلب رضایت و اطمینان مشتری هدف ماست.

ارادتمند شما

مدیریت دفتر خدماتی و تشریفاتی مجالس آرینا