ایده برای ورود عروس و داماد

در هر مراسم عروسی با ورود عروس و داماد جشن عروسی رسمیت پیدا میکند، این لحظه‌ی باشکوه آغازگر جشن عروسی است که در این لحظه تمام نگاه‌ها به سمت عروس و داماد میچرخد و این صحنه برای همه‌ی حاضرین بسیار هیجان‌انگیز و زیباست. در کشور ما رسم های متفاوتی برای ورود عروس و داماد وجود دارد.
امروزه عروس و داماد سعی دارند این لحظه را هرچه با شکوه‌تر و متفاوت‌تر و همچنین زیباتر برگزار کنند؛ از این رو برای ورود عروس و داماد به دنبال ایده‌های خاص و جذاب هستند.
ما در این مقاله قصد داریم مختصراً به چند ایده که بتواند به خاص‌تر و زیباتر برگزار شدن این لحظه با شکوه کمک میکند بپردازیم تا از همان لحظه‌ی اول بتوانید هرچه باشکوه‌تر تشریفات عروسی خود را آغاز کنید.
ورود به باغ:
بهتر است عروس و داماد قبل از ورود به سالن از زمان پیاده شدن از ماشین عروس تا درب سالن از زیر تاق هایی بگذرند، این تاق‌ها میتوانند از گل‌های رنگارنگ طبیعی تشکیل شوند و مسیر این تاق ها با کف‌پوش قرمز یا به‌عبارتی فرش قرمز پوشیده شود که مسیر حرکت عروس و داماد باشد.
در کنار این تاق‌ها که با گل طراحی شده و دور تا دورِ آن با گلهای زیبا تزئین شده است ،در زمان ورود فواره‌های آتش‌بازی که از قبل توسط گروه تشریفات(خدمات مجالس) سر جایشان تنظیم شده‌اند، روشن شده و به باشکوه‌تر شدن هرچه بیشتر این مراسم کمک میکنند.
ورود به سالن:
ورود عروس و داماد همراه ساقدوش‌ها به سالن در تشریفات عروسی، در حالی که آهنگ از پیش تعیین شده توسط دی جی پخش میشود و زوجین با رقص هماهنگ وارد سالن می شوند یک شروع پرشور و مهیج را برای مراسم شما رغم میزند و مراسم را زیباتر و باشکوه‌تر میکند، که باعث میشود همه‌ی مهمانها از همان ابتدا پرانرژی شوند، و بیشتر حس راحتی و شادی را در مراسم شما احساس خواهند کرد.
آتش بازی:
برای اینکه مراسم شما هرچه باشکوه‌تر برگزار شود تشریفات مجالس آرینا وسایل آتش بازی‌ای تدارک میبیند و آنرا هنگام اجرای رقص عروس و داماد در پیست رقص روشن میکند، تا هنگام رقص با ساقدوش‌ها مراسم آتش‌بازی هم اجرا شود و هم زمان یک فیلم عروسی پرانرژی و مهیج ایجاد شود که این خود باعث خواهد شد که همه‌ی حضار و مهمانان با تمام انرژی و هیجان شمارا همراهی کنند.
رقص دونفره:
در اواسط مهمانی بعد از شور و هیجاناتی که در پیست رقص بوده، نوبت رقص تانگوی عروس و داماد میشود ،که بهتر است از قبل برای این رقص هم تمرین کرده و آهنگی را تعیین کرده باشند که در زمان اجرا باعث شود همه‌ی مهمانها شیفته‌ی این رقص شوند و عروس و داماد بتوانند مراسم عروسی خود را به یادماندنی تر کرده و آنرا در خاطر و ذهن‌ها حک کنند.
همه‌ی این موارد باعث میشود جشن عروسی شما به کمک تیم تشریفاتی یه بهترین نحو ممکن برگزار شود.