تنوع و نحوه‌ی سرو شام برای مهمانان و رعایت بهداشت در زمان شیوع کرونا

تنوع و نحوه‌ی سرو شام برای مهمانان در تشریفات عروسی

یکی از دغدغه های اصلی عروس و دامادها مربوط به قسمت شام و سرو غذای مراسم عروسی‌شان میباشد.
لذا تشریفات مجالس آرینا ضمن ارائه ی با کیفیت ترین و متنوع ترین منوی غذایی در خدمت شماست.
تمامی عروس و دامادهای عزیز میتوانند قبل از برگزاری مراسم خود، برای تست غذا و اطمینان از کیفیت و کمیت آن با هماهنگی قبلی به مراسم ها تشریف بیاورند. خدمات عروسی ما قابل اطمینان میباشد.

غذای اصلی:
منوهای تشریفات مجالس آرینا شامل حداقل ۱۰ مدل غذای ایرانی و غیرایرانی میباشد که کیفیت و طعم آنها تضمین میشود. تمامی غذاها به صورت سلف سرویس و در شف های جداگانه با ترئین زیبا و حرفه ای سرو میشوند.
پشت تمام شف ها برای سهولت و راحتی میهمانان و همچنین کمک به آنها ،مهمانداران با تجربه‌ی تشریفات آرینا ایستاده و پذیرایی میکنند.

دسر:
منوهای تشریفات عروسی آرینا از حداقل ۵مدل دسر با طعم های مختلف تشکیل شده که همه‌ی آنها قبل از برگزاری مراسم قابل تست و انتخاب هستند. که به نوبه از بهترین آپشنهای خدمات مجالس میباشد.

(تعداد نوع غذاها و دسرهای نام برده شده در مطالب بالا برای منوی پایه‌ی تشریفات مجالس آرینا است و همه‌ی آنها با افرایش منو و انتخاب منوی بالاتر بیشتر میشود)

نوشیدنی:
قسمت نوشیدنی ها در سالن شام به صورت جداگانه تدارک دیده می‌شود که انواع نوشیدنی ها از جمله: نوشابه قوطی، لیوانی و… ،دوغ،آب و… روی میز چیده شده و سرو می‌شود.

ظروف شام:
قسمتی در سالن شام مختص چیدمان قاشق و چنگال ها و بشقاب‌هاست، که به صورت تزئینی و کاملا حرفه ای توسط تیم تشریفات آرینا چیده میشود و هنگام ورود میهمانان به تک تکشان تقدیم میگردد.

مسائل بهداشتی و رعایت پروتکل خدمات مجالس در زمان شیوع کرونا:
یکی از دغدغه های عروس داماد برگزاری مراسم عروسی در کرونا میباشد. برای رعایت بهتر نکات بهداشتی و جلوگیری از هرگونه بیماری مانند کرونا در کنار قاشق و چنگال ها پد الکلی قرار گرفته که میهمانان عزیز بتوانند با خیال آسوده از ظروف استفاده کنند. در مجالس ما شیوع کرونا معنایی ندارد. تشریفات بدون شیوع کرونا خواهد بود.
(در مورد موضوع بهداشت در قسمت دیگری به صورت کامل توضیح داده خواهد شد…)