برگزاری مراسم ها با رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان شیوع کرونا

برگزاری مراسم عروسی با رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان شیوع کرونا

این روزها با شیوع ویروس کرونا ،بسیاری از عروس و دامادها جشن عروسی و جشن نامزدی خود را به تعویق انداخته‌اند و بسیاری دیگر بدون برگزاری جشن عروسی زندگی مشترک خود را آغاز نموده اند.

تیم تشریفات مجالس آرینا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین رفع نگرانی عروس و داماد عزیز و خانواده های محترمشان ،پروتکل هایی را در نظر گرفته و اجرایی میکنند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

ورودی:

دمای بدن همه‌ی میهمانان در بدو ورود توسط مهمانداران تشریفات مجالس آرینا بوسیله تب سنج چک  می شود و در صورت وجود هرگونه علائم از فرد مورد نظر در فضای باز باغ و به صورت جداگانه پذیرایی میشود. همچنین با درخواست عروس و داماد میتوان تمام مراسم را در فضای باز اجرا کرد.

تعداد مهمانان و فاصله اجتماعی:

محدودیت در تعداد مهمانان و انتخاب سالن بزرگتر نسبت به تعداد یکی دیگر از راهکارها میباشد ،همچنین فاصله‌ی میز و صندلی ها از هم بیشتر از حد معمول خواهد بود. از طرف دیگر میهمانانی که در سالن حضور دارند برای سلامتی خود و خانواده‌هایشان ملزم به استفاده از ماسک هستند.

همه‌ی مهمانداران نیز از ماسک و دستکش استفاده میکنند و در هنگام پذیرایی تمام پروتکل های بهداشتی رعایت میشود.

الکل و ضد عفونی:

در مراسم عروسی سر هر میز اسپری های الکل کوچک قرار دارد که میهمانان میتوانند هر زمان که خواستند از آنها استفاده کنند. علاوه بر الکل هایی که روی میزهای مجلس عروسی قرار دارد، الکل های بزرگتری داخل سالن و در کنار در ورودی تعبیه میشود که همه میتوانند از آن ها استفاده کنند.

سالن شام:

در هنگام سرو شام برای جلوگیری از ازدحام جمعیت ،مهمانان کم کم به سالن شام دعوت میشوند و بعد از سرو غذا سر میزهای خود بازمیگردند. تمام مهماندارانی که پشت شف های غذا می‌ایستند هم از ماسک و دستکش استفاده میکنند.

با تشریفات مجالس آرینا میتوانید با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون نگرانی مراسم  عروسی و جشن نامزدی و جشن تولد خود را برگزار کنید.