برگزاری جشن نامزدی

برگزاری جشن نامزدی:

 

جشن نامزدی که اکثر خانواده‌های ایرانی به صورت جداگانه قبل از مراسم عروسی برگزار میکنند در سالن های مجلل و مخصوص برگزاری جشن نامزدی میتواند شکوه بیشتری همراه داشته باشد.

تشریفات مجالس آرینا در برگزاری جشن نامزدی تاثیر بسزایی دارد. چرا که تیم خدمات مجالس آرینا شما را برای پیدا کردن باغ تالار مناسب جشن نامزدی با توجه به تعداد مهمانان و بودجه ی در نظر گرفته شده به صورت حرفه ای راهنمایی میکنند.

یکی از نکات اصلی برای انتخاب مکان برگزاری جشن ،هزینه ی ورودی آن است که تشریفات مجالس آرینا میتواند متناسب با بودجه ی شما در انتخاب بهترین گزینه شما را یاری کند.

همچنین برای صمیمیت بیشتر هنگام برگزاری مراسم جشن نامزدی مهم است که به تعداد میهمانان و اندازه‌ی سالن توجه شود.

جشن نامزدی یکی از جشن های کهن ایران است که جدا از مراسم عروسی برگزار میشود ولی با توجه به تغییر نسل ها و همچنین برای صرفه جویی در هزینه ها میتوان جشن نامزدی را همراه با جشن عروسی و در یک روز برگزار کرد.

معمولا بهتر است که تاریخ مراسم نامزدی از خیلی قبل مشخص شود و چندماه زودتر از برگزاری مراسم عروسی اقدامات لازم برای رزرو باغ و خدمات مجالس انجام شود، چرا روز های آخر هفته ،تاریخ هایی هستند که به سرعت رزرو میشوند. همچنین تاریخ های رند مثل ۱۳۹۹/۹/۹ ،روزهای ولادت ها، ایام تعطیل و… از جمله تاریخ های پرطرفدار برای برگزاری جشن نامزدی هستند.

هرچه اگر زودتر اقدام کنید تیم تشریفات مجالس آرینا وقت بیشتری برای شناخت شما و سلایقتان داشته و تمام جزئیات مراسم شما به دلخواه شما خواهد بود.

شمع آرایی، گل آرایی، فضاسازی و نورپردازی جشن نامزدی بسیار حائز اهمیت است. روشنایی سالن ،دیزاین، راحتی و زیبایی صندلی مهمانان ،لوکس بودن جایگاه عروس و داماد هم شکوه مراسم جشن نامزدی را صد چندان میکند.

تشریفات آرینا با چندین سال تجربه و تخصص در این زمینه بهترین ،به صرفه ترین و با کیفیت ترین نوع خدمات مجالس را خدمت شما ارائه میدهد، تا شبی به یاد ماندنی برای عروس و داماد های عزیز به یادگار بماند.