برگزاری همایش و سمینار

برگزاری همایش ها و سمینار ها:
در ابتدا برای تعریف همایش میتوان گفت، همایش یک گردهمایی جمعی است که برای تبادل اطلاعات فرهنگی ،علمی، آموزشی و… برگزار میگردد.
سمینار هم نوعی کنفرانس است، که در آن یک یا چند نفر سخنگو و بقیه‌ی حضار شنونده هستند.

برگزاری همایش و سمینار:
برگزاری این نوع گردهمایی های نسبتا رسمی نیازمند تجربه و دانش کافی در زمینه ی برگزاری مجالس است ،تشریفات آرینا با چندین سال تجربه در این کار و با تکیه بر برترین متدهای روز دنیا در دیزاین ،پذیرایی و… بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه میدهد.

برخی نکات در برگزاری مراسم ها:
همانطور که میدانیم برگزاری مراسم های عروسی ،همایش ها و سمینار ها، جشن های نامزدی و تولد و… همگی نیازمند برنامه ریزی دقیق و حساب شده میباشند که به صورت هرچه بهتر و با کیفیت تر برگزار شوند.
در ادامه به برخی نکات مورد توجه در برگزاری همایش ها و سمینار ها میپردازیم…

مکان برگزاری:
اولین نکته ی قابل توجه محل برگزاری همایش هاست… در انتخاب مکان ،تعداد مهمانان و همچنین نوع مراسم شما حائز اهمیت است، برای مثال اگر تعداد مهمانان زیاد باشد و مراسم به صورت کنفرانس برگزار شود، باید یک سالن کنفرانس بزرگ با بلندگوهایی سرتاسر سالن در نظر گرفت که همه ی حضار قادر به شنیدن کنفرانس باشند.

ساعت برگزاری و پذیرایی:
نکته‌ی دیگر ساعت برگزاری مراسم است، اگر مراسم هنگام ظهر اجرا شود علاوه بر میوه ، شیرینی و … سرو غذا نیز به لیست پذیرایی اضافه میشود ،اما اگر شما مراسم خود را بعد از ظهر اجرا کنید دیگر نیازی به سرو غذا نیست.
همچنین باید در نظر گرفت که سرو غذا به صورت سلف سرویس مثل آنتراکی مابین سخنرانی میشود که هم میتواند نکته ی مثبتی باشد و هم منفی…

تشریفات مجالس آرینا با در نظر گرفتن همه ی نکات و خواسته های شما آماده ی برگزاری مراسم های شما عزیزان در تهران و کرج است.
شما میتوانید برای مشاوره ی رایگان با شماره های تماس تشریفات آرینا تماس بگیرید و بعد از بررسی های لازم ،باتوجه به نیاز و خواسته های شما مراسمتان به بهترین نحو برگزار میگردد.