استایل مراسم عروسی

اگر علاقه دارید که مراسم عروسیتون رو به سبک خاصی برگزار کنید باید ابتدا در رابطه با اون ها اطلاعات کاملی داشته باشید.تیم آرینا با توجه به حوزه کاری که داره سبک های عروسی مختلفی رو اجرا کرده اگر تمایل دارید که نمونه کار های ما رو ببینید حتما از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

خب حالا برسیم به بررسی سبک ها

سبک های شاخص عروسی شامل ; کلاسیک, روستیک,مدرن,بوهو و لاکچری هست.

خب حالا سوال پیش میاد که کدوم پر طرفدارتر هست؟

اگر بخوایم به این سوال پاسخ بدیم باید اول ببینیم تو چه زمانی هستیم! چون زمان المان خیلی مهمی برای پاسخ به این سواله, ما تو دوره ای هستیم که هر چیزی ممکنه تاریخ مصرف داشته باشه سبک عروسی هم از این قاعده مستثنی نیست, برگردیم سر بررسی سبک های عروسیمون ; از بین همه سبک های معرفی شده سبک کلاسیک رتبه اول رو داره چون هرچیزی قدیمیش خوبه در واقع سبک کلاسیک همیشه پر طرفدار هست.

روستیک
سبک روستیک;
که خیلی جذاب و دلربا هست یه ویژگی خوب داره, اگر اهل طبیعت گردی هستید یا به طبیعت و فضای بکر روستایی علاقه دارید پیشنهاد ما اجرای سبک روستیک است.

مدرن
سبک مدرن;
از اون دست سبک هایی هست که مورد توجه طرفداران مد روزه نمیشه خیلی این سبک رو در چهاچوب خاصی تعریف کرد چون ما در حال حاضر مدرن محسوب میشیم 100 ساله دیگه ما در دسته معاصر قرار میگیریم 🙂 , در حالت کلی سبک مدرن بر اساس امکانات و ویژگی های زمان خودش اجرا میشه, پیشنهاد این سبک ریسک بالایی داره چرا که ممکنه بعد تغییر مد روز از انتخاب خودمون پشیمون بشیم.

بوهو
سبک بوهو;
جزو اون دسته سبک های خاصی هست که مورد پسند همه نیست چونکه ویژگی های خیلی خیلی خاصی داره مثل ماشین خاص عروس داماد, لباس ساده عروس , آرایش ملایم عروس و دست گل های خاص که اغلب قرمز رنگ هستند در حقیقت این سبک برای طرفداران هنر خیلی محبوب هست پیشنهاد ما به زوج های هنردوست این سبک هست.

لاکچری
سبک لاکچری;
حتی با شنیدن اسم این سبک هم رنگ های طلایی و سفید به نظرمون میاد بخاطر همینم هست که برای اجرای این سبک باید لوکیشن خاص مثل یه عمارت در اختیار داشته باشیم تا به بهترین شکل برگزار بشه صد البته که این سبک خاص و خیلی هم پر طرفداره اما اگر دنبال کنترل هزینه هاتون هستید بهتره سراغ این سبک نرید.

اگر علاقه دارید که در رابطه باا جزئیات هر سبک بدونید پیشنهاد میکنیم که به وبلاگ ما سر بزنید.
همچنین اگر قصد برگزاری مراسم خودتون رو دارید میتونید از مشاوره رایگان تیم ما استفاده کنید و به بهترین شکل مراسمتون رو برگزار کنید, برای این کار هم میتونید از طریق شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.
تشریفات آرینا

تلفن تماس:

021 26764987

موبایل:

0912 1400 569
0912 2400 647
0912 3400 419
0912 4400 467