آتش بازی در مراسم عروسی

آتش بازی مراسم عروسی یکی از آیتم های جذاب مراسم عروسی به حساب میاد
از سری کار های تفریحی هست که میتوان آن را یک فعالیت هیجانی و نمایشی در نظر گرفت که در سراسر دنیا در جشن ها و مراسم ها مثل عروسی استفاده می شود.
آتش بازی در مراسم باعث خاطره انگیز شدن و به وجد آوردن میهمان های شما می شود.
در ادامه در باره هرکدام از انواع آتش بازی برا شما توضییح می دهیم.
آتش بازی انواع مختلفی دارد مثل : آتش بازی گرم(که به تازگی به ندرت مورد استفاده قرار میگیرد), آتش بازی سرد,نورافشانی آسمانی اما جهت استفاده در آیتم های عروسی به دلیل خطر کمتر و اجرای بهتر سراغ آتش بازی سرد میرویم.
آتش بازی سرد
در این آتش بازی از وسایل برقی استفاده می شود و امکان اجرای سری و همزمان آن وجود دارد.در این نوع آتش بازی از آبشار های ریسه ای (پرده آتش،ستاره ای،حلقه ای،فرفره ای و..) استفاده میشود.این آتش بازی برروی پایه های مخصوص اجرا میشود و زیبایی شگفت آوری را برای شما به ارمغان می آوردو خطر کمتری دارد.

در چه مراحلی از عروسی از آتش بازی استفاده می شود؟

آتش بازی ورود عروس و داماد
bride an groom

آتش بازی ورود عروس و داماد

در این مورد هنگام ورود عروس و داماد تونلی با آتش سرد ایجاد میشود که باعث جمع شدن حواس ها به ورود زوج و رویایی شدن ورود آن ها می شود.

آتش بازی کیک

در زمان بریدن کیک هم بهترین زمان برای آتش بازی است برای جلوه بیشتر و زیبایی با هر برش کیک اطراف آن ها روشن می شودو فضا را زیباتر میکند.

 

آتش بازی در زمان رقص تانگو

در دور پیست رقص،لوازم آتش بازی سرد قرار میگیرد و در زمان اجرای رقص به صورت ریموت ومتناسب با آهنگ و حرکات رقص، شدت آتش را کم و زیاد میکنند که نمایی زیبا و درخشان و نمایشی ایجاد می کند.

شما میتونید برای دیدن نمونه کار های بیشتر آتش بازی در طول مراسم به صفحه اینستاگرام ما سر بزنید.

تشریفات آرینا

تلفن تماس:

021 26764987

موبایل:

0912 1400 569
0912 2400 647
0912 3400 419
0912 4400 467