آنچه درباره تشريفات مجالس عروسي بايد بدانيم

آنچه درباره تشريفات مجالس عروسي بايد بدانيم:

تشریفات مجالس عروسی اسمی که این روز ها زیاد میشنویم!

براي برگزاري مراسم هایی مثل عقد و عروسي بايد با موسساتي به نام تشريفات مراسم مشورت كنيد و براي برگزاري هرچه بهتر مراسمتون از ميان اين موسسات بهترين رو انتخاب كنيد كه شما را در اين امر ياري كنند.
تشریفات عروسی در قدم اول مي بايست مشاوره کاملی به شما اراِئه بدهد و اطلاعات کاملی از نحوه اجرا, قیمت خدمات و هر آنچه مربوط به برگزاری مراسم شما میشود را برای شما شرح دهد, تشریفات مجالسی که تیم مشاوره متخصص داشته باشد میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

در قدم بعدی تشریفات مجالس باید عمارت, باغ تالار و یا محل مناسبی رو با توجهبه  بودجه و سليقه شما  پيشنهاد بدهد و برای بازدید حضوری از محل اجرا شما را همراهی کند.
در ادامه باید از نمونه های اجرایی تیم برای شما نمایش بدهند و یا با دعوت از شما در مراسم های خود شما رو در جریان روند اجرا و نوع خدمات دهی آگاه کنند.

مواردی که باید مورد بررسی شما عروس و داماد های عزیز قرار بگیرد شامل: تزئين, چیدمان و گل آرایی سفره عقد، گل آرايي و تزئين محوطه محل برگزاري مراسم, تزئین و گل آرایی سالن داخلی محل برگزاری مراسم , نحوه پذیرایی پرسنل , نحوه سرو غذا و محل آن, آیتم های خاص هر تشریفات و در کل تمامی موارد اجرایی آن تیم این امر کمک شایانی به تصمیم گیری بهتر شما میکند.

نحوه ی مشاوره دادن و ارائه پيشنهادات تیم تشریفات میتواند بسیار موثر باشد تیم یا شخصی که قرار هست به شما خدمات ارائه دهد بایستی با حوصله, خلاق و منصف باشد چرا که قرار هست مسئولیت اجرای مهم ترین شب زندگی شما عروس و داماد های عزیز رو بر عهده بگیرد.

در کنار خدمات و آپشن هایی که هر تشریفات مجالسی باید داشته باشد به خلاق بودن و ایده هایی که برای اجرای این مراسم جذاب هم دارند توجه کنید چرا؟!  به دلیل این که تیم تشریفات متخصص و به روز همواره از ایده های جدید و نو برای اجرا کمک میگیرد و همیشه در حال به روز رسانی تیم خود میباشد پس میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد, چرا که اعتماد و سپردن اجرای مراسم به این مهمی به تیمی که روی پیشرفت و ارتقای کیفیت کار خود تمرکز دارد جای هیچ شکی رو باقی نمیگذارد.

انعطاف و همراهی میتواند از ویژگی های مهم یک تشریفات مجالس عروسی خوب باشد, زوج ها برای این شب خاص و مهم ایده ها و تصورات خاص خود را دارند به همین خاطر تیمی که به سلیقه و نیاز های شما احترام میگذارد تشریفات مجالس خوبی هست, البته در کنار تمامی تصوراتی که زوج ها برای اجرای مراسم خود دارند ممکن هست محدویت هایی برای اجرای آن ایده ها هم وجود دارد مثل: محدودیت بودجه زوج ها, محدویت های که محل برگزاری برای تیم تشریفات مشخص کرده و خیلی محدویت های دیگر پس وظیفه مهم تیم تشریفات علاوه بر احترام و اجرای نیاز زوج ها بایستی در زمینه این محدودیت ها هم کاملا شفاف عمل کند و به شما آگاهی کامل بدهند.

در نهایت تیم تشریفاتی که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت دارد بایستی به شکل مجموعه ی تشریفاتی عمل کنند و بتواند تمام مراحل عروسی شما رو اجرا کند.

مثل: گروه موسيقي(DJ), معرفی تیم استودیو(عکاسی و فیلمبرداری),کیک عروسی, اجرای آیتم هایی مثل آتش بازی, مه سرد, حباب و… در طول مراسم , پذیرایی فینگر فود های خاص و…,معرفی مزون لباس خوب برای عروس و داماد, معرفی سالن زیبایی برای عروس خانم ها و آرایشگاه آقای داماد, معرفی مجموعه هایی برای خرید کارت و گیفت و … البته مهم هست که تیم تشریفاتی پیش از معرفی این موارد به زوج ها حتما از قبل با اونها همکاری داشته باشد و با اطمینان کامل برای ارائه خدمات به زوج ها معرفی انجام دهد.

شاید در ظاهر تصور ما این باشد که خیلی از موارد بالا اصلا در حوزه کار تشریفات مجالس عروسی نیست و تشریفات فقط شامل محل برگزاری, دیزاین و چیدمان,پذیرایی در طول مراسم و در نهایت سرو شام باشد اما در حقیقت اگر تیم انتخابی شما مجموعه تشریفاتی باشد و بتواند تمامی نیاز های شما رو پوشش بدهد علاوه بر هماهنگی بهتر تشریفات و اجرای با کیفیت مراسم شما کمک شایانی به زوج ها میکند و دغدغه های کوچک و بزرگ اونها رو تا حد زیادی حل خواهد کرد.

البته نباید از این موضوع قافل شد که مهمترين و اصلي ترين وظيفه تشریفات مجالس اين است كه كليه خدمات پذيرايي از سرو ميوه، شيريني، نوشيدني و غذا تا خدمات نظافتي محل برگزاري مراسم, تهيه لوازم مناسب با تم و تزئينات مراسم، ظروف پذيرايي مناسب و زيبا و ارائه غذاي با کیفیت و سرو صحیح آن میباشد.

اما تشریفات مجالس متخصص باید بتواند علاوه بر اجرا با راهنمايي دقیق و ارائه يك پكيج كامل و بينقص زوج ها رو در برگزاري مراسم به نحو احسن ياري کند.

ما در تیم بزرگ تشريفات مجالس آرينا  آماده ايم تا بهترين خدمات را به شما ارائه كنيم و در برگزاري هرجه بهتر مراسمتان شما رو ياري كنيم.

راه های ارتباطی ما جهت مشاوره شما زوج های عزیز

تشریفات آرینا

تلفن تماس:

021 26764987

موبایل:

0912 1400 569
0912 2400 647
0912 3400 419
0912 4400 467

 همچنین  برای دیدن نمونه های اجرایی تیم آرینا به صفحه اینستاگرام ما سر بزنید